ZŠ a MŠ Malý Újezd

Školní rok 2020/2021

Třídní učitel: Mgr. Kateřina Sálová
Další vyučující: MgA. Tereza Havránková (M, PR), Mgr. Ivana Tošnarová (VV, HV, TV, PČ)
Asistent pedagoga: Gabriela Malušová

Rozvrh k nahlédnutí zde

Kde se ucit?.

NA TOMTO ODKAZU NAJDETE VELKÉ MNOŽSTVÍ MATERIÁLŮ NA DOMÁCÍ PROCVIČOVÁNÍ.
Milí  rodiče,
od pondělí najedeme opět na on-line výuku přes TEAMS, blok českého jazyka bude tento den od 8,30 do 10,00 s přestávkami. Po každém dni naleznete informace o učivu ve složce český jazyk. V případě jakýchkoliv dotazů využijte naši společnou skupinu na WhatsAppu.

Věříme, že to bude brzy za námi.

Milí rodiče,
posílám nové přístupové heslo k "SOVIČCE" na domácí procvičování a informace z DIDAKTY. Děti znají ze školy a věřím, že to využijete i doma.

PIN: KQH3

Pro přístup k výukovým programům na Didakta.cz si žáci musí nainstalovat naši aplikaci DidaktaCZ projektor z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip (pokud tak neučinili již na jaře 2020).
Více informací zde.

Po spuštění projektoru je nutné stisknout tlačítko „Zadat PIN“ v levém horním rohu knihovny a zadat výše uvedený kód.

Upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti. Veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora.