ZŠ a MŠ Malý Újezd





Přesně za měsíc nás čeká krásná akce, kterou pro Vás s láskou připravujeme.

Letošní lampionový průvod si společně užijeme s bohatým programem. Nejprve Vás žáci potěší kulturním zážitkem v podobě představení, které přiblíží chrabrost a nezapomenutelné skutky svatého Martina. Toto představení bude doprovázeno velkoformátovými kresbami, na kterých někteří žáci trpělivě a se zápalem pracují v hodinách výtvarné výchovy.

Dále se společně vypravíme na průvod při zpěvu písně o svatém Martinovi. Tuto píseň se společně se žáky naučíme a proto ji pro Vás přikládáme i sem, abyste také měli možnost, stát se zvukovým doprovodem lampionového průvodu v maskách.





Žáci budou ztvárňovat neposedné husy, které Martina prozradily ve chvíli, kdy se skrýval před občany, jelikož nechtěl být zvolen za biskupa. Myslel si, že je to pro něj moc těžký úkol. 

My jsme si pro Vás také jeden úkol nachystali. Vyhlašujeme soutěž o nejlepší svatomartinské rohlíčky s náplní dle Vaší kreativity. Rohlíčky pečte se svými dětmi. Účast v soutěži je dobrovolná. 

Pravidla soutěže: 

Přineste krabičku rohlíčků 11. 11. 2021 před novou budovu ZŠ. Ve chvíli, kdy vystavíme vaše rohlíčky na tác, bude k nim přiřazeno soutěžní číslo. Za každým vystaveným tácem bude kovový tubus do kterého budou hodnotící vhazovat kolečka (hlasy). 
Hlas je možné dát rohlíčkům, které budou lahodit nejen chuti, ale i oku, jelikož jejich kapacita bude samozřejmě omezena. Prosíme o zachování fair play a pozitivního přístupu k soutěži. Pro výherce je připraven diplom za NEJÚŽASNĚJŠÍ ROHLÍČKY při měsíčku a malý dárek pro lepší den. Vyhlášení soutěže proběhne v průběhu opékání buřtíků.





S sebou si vezměte buřtíky, chléb, či cokoli dle chuti k opékání, lampion na průvod a dobrou náladu. Vše ostatní bude připraveno.

Velmi se na Vás těšíme.

ZŠ a MŠ Malý Újezd.











Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Základní škola
Mateřská škola
Školní jídelna
Dokumenty
Kontakty